Aznar Berncor

rodowód

wystawy

zdjęcia

championaty testy i badania

Aznar Berncor to urodzony w naszym pierwszym miocie szczeniak, który po przygodach został z nami choć tego nie planowaliśmy. Wyrósł wspaniale i jest teraz naszą dumą. Ma wspaniały charakter jest odważny, spokojny i wyjątkowo cierpliwy. Uwielbia zabawy z dziećmi. Bardzo dobrze się wystawia i mamy nadzieję, że osiągnie wiele sukcesów.

Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, wielokrotny medalista wystaw w kraju i zagranicą

Całkowicie wolny od dysplazji HD-A , ED-0/0

REPRODUKTOR

IMG_8060

Asti Berncor

rodowód

wystawy

zdjęcia

championaty testy i badania

Asti Berncor – to ulubienica naszych dzieci już od małego szczeniaka i jej oddanie innym właścicielom nie wchodziło w grę. Jest wyjątkowo oddaną suczką skorą do wszelkich zabaw z dziećmi. Bardzo szybko się uczy i dlatego z naszą córką zaczęła szkolenie PT. Na wystawach jest nieco zestresowana poza tym wystawiana jest zawsze przez dziesięcioletnie dziecko. Jest to dla nich obu każdorazowo duże przeżycie.

Champion Polski wielokrotna medalistka wystaw w kraju i zagranicą

Wolna od dysplazji HD-A

SUKA HODOWLANA

Asti 1

Paloma Bler

rodowód

wystawy

zdjęcia

testy i badania

Paloma Bler – pochodzi z poznańskiej hodowli Pani Ewy Kwiecińskiej (zapraszamy do zapoznania się z rodowodem w którym widnieje dużo championów i interchampionów). Kupiliśmy szczeniaka w 2008r. jako wymarzonego psa szczególnie dla naszych dzieci. Od tego czasu towarzyszy nam w codziennym życiu a szczególnie lubi zabawy z naszymi szkrabami. Jej cierpliwość, łagodność oraz niewyczerpalne pokłady energii czyni ją ulubieńcem nie tylko naszych dzieci lecz również ich przyjaciół. Ma zrównoważony charakter przez co bez obaw zostawialiśmy ją z naszym najmłodszym synem, nawet jak był niemowlakiem. Zawsze była opiekuńcza a zarazem jest czujnym psem stróżującym, który swoim szczekaniem informuje o sprawach ważnych. Jest pojętna i inteligentna, bez dużych nakładów pracy zdała egzamin na psa towarzyszącego. W latach 2009-2010 uczestniczyła w 6 wystawach psów, głównie międzynarodowych. Zawsze w stawce powyżej 20 psów. Wszyscy sędziowie potwierdzili dobre kontowania, bardzo dobrą linie grzbietu ale przede wszystkim przepiękną szatę. Jesteśmy pewni, że nie będzie to nasz jedyny pies tej rasy w naszej hodowli. IMG_9288 Paloma